Nyheter

Reportage

Kontakt

Kansli

Jonas Lööf
Verksamhetsledare, Projektledare GreenCharge, Huvudprojektledare Elbilslandet Syd delprojekt A
E-post: jonas@miljofordonsverige.se
Tel: 0706-55 07 71

Pernilla Hansson
Projektledare Miljöfordonsdiagnos – Bas & Geo, Biträdande projektledare Elbilslandet Syd delprojekt A
E-post: pernilla@miljofordonsverige.se
Tel: 0707-74 50 57

Daniel Hagberg
Projektledare Energideklarationer, Elbilslandet Syd delprojekt A
E-post: daniel@miljofordonsverige.se
Tel: 073-36 87 057

Niclas Haakman
Projektledare Prova-på-flotta, Elbilslandet Syd delprojekt A
E-post: niclas@miljofordonsverige.se
Tel: 073-512 90 80

Narae Jang
Projektledare Tanka Grönt
E-post: narae@miljofordonsverige.se

Stefan Nilsson
Nyheter
E-post: stefan@miljofordonsverige.se
Tel: 070-33 99 111

Ordförande

Bengt-Åke Claesson, bengt.ake.claesson@cgi.com

Besöks- & Postadress

Miljöfordon Sverige
Blästergatan 4
352 46 Växjö

Ekonomi
Bankgiro: 5359-0642
Organisationsnummer: 769608-1087
Innehar F-skattebevis